Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


zavod

Závodnický mód

Pokud jste v daném ročníku členem závodní dvojice, která zaplatila a může se tak účastnit závodu, bude v den závodu od času odstartování aplikace (ano, přepne se to samo) vypadat trochu jinak, než jste zvyklí.

Aplikace v závodnickém módu obsahuje pouze jedno okno, které zajišťuje vaše odbavení na stanovištích, záznam vaší polohy podle GPS signálu a taktéž Vám zprostředkovává veškeré informace potřebné v průběhu závodu.

Zásadní tlačítko je to se symbolem QR kódu - tím naskenujete kód po příchodu na stanoviště (stačí vždy jeden z dvojice, nemusíte skenovat oba!) a poté po vyzvání příslušným servisákem při nástupu plnění úkolu a po splnění tohoto úkolu. Po naskenování kódu příchodu na stanoviště můžete klikem na tlačítko „Info o aktuálním stanovišti“ zjistit zadání tohot stanoviště, ale také polohu stanoviště následujícího.

V době nudné čekačky také zjistíte online informace o aktuálním stanovišti. Takže neotravujte prosím servisáky s dotazy typu:

  • Kolik dvojic už tudy prošlo?
  • Kolik nás tu aktuálně čeká?
  • Jak dlouho asi ještě budeme čekat?
  • Prošel už tímto stanovištěm tým XV?

- na všechny Vám odpoví appka a servísáci se budou moci věnovat svým povinnostem na stanovišti. Nemají jich málo ;-)

Poloha GPS je odesílána každých několik minut a její přesnost je závislá na dostupnosti signálu GPS a mobilních dat. Vaši přátelé, maminky, babičky a ovecně všichni vaši fanoušci Vás díky tomu mohou online sledovat pod tímto odkazem. Aplikace je koncipována tak, aby co nejvíce šetřila baterii mobilu. Data odesílá i když je display mobilu zhasnutý. Důrazně doporučujeme jej rozsvěcet je nna stanovištích či v nutných případech. Pokud vám však již zbývá jen velmi málo baterie, raději služby určování polohy ve svém mobilu zakažte.

zavod.txt · Poslední úprava: 2019/11/01 21:19 autor: mikimikimikia