Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


trenink

Tréninkový mód

Tréninkový mód Vám umožní efektivně se připravit na nástrahy samotného závodu. Připraveno pro Vás je několik desítek tréninkových tratí, rozmístěných po celé republice. Pro spuštění tréninkového módu je nutné být do aplikace přihlášen, mít zaplou GPS a funkční internetové připojení.

O každé zobrazené trase zjistíte základní informace a po kliknutí na ni ji uvidíte v mapě. Stejně tak pokud kliknete na některou z tras v mapě, budete přesměrováni na její profil s informacemi. Trasy je také možno filtrovat dle určitých kritérií.

K plnění trasy se stačí přiblížit ke startovnímu bodu blíže než 50 metrů a zvolit start plnění. Od této chvíle je Vám počítán čas na trase. Aplikaci můžete klidně ukončit a vypnout, abyste šetřili baterii. Podstatné je pro ukončení trasy být alespoň 50 metrů poblíž cílového bodu a stihnout to celé do 24 hodin. Pro zápis výsledku zvolte ukončení a uložení záznamu a vyplňte potřebné údaje. Po odeslání na server obdržíte informaci o tom, kolik bodů jste získali. Tyto body Vám budou přičteny do výsledkové tabulky.

Videonávod:

trenink.txt · Poslední úprava: 2019/10/29 20:01 autor: mikimikimikia