Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


uvodni_strana

Toto je starší verze dokumentu!


Vítejte!

Vítejte na oficiální Z3V wiki, kde naleznete především kompletní informaci o naší mobilní aplikaci.

Aplikaci stahujte na Google Play:

Alternativní odkaz na stažení APK souboru

Uživatelská příručka

Nejčastější dotazy

Proč musíme aplikaci používat? K čemu je dobrá? Proč nestačí web?

  • Aplikace je univerzální pomocník, který pomáhá a usnadňuje život všem. Vy, závodníci, v ní naleznete veškeré potřebné informace k závodu a můžete si přes ni spravovat svůj profil i závodnickou historii. Registrace do ročníku je díky aplikaci otázkou několika málo kliků. A během závodu zaznamenává Vaši polohu a veškerý průběh plnění stanovišť. Jednotně, spolehlivě, na vtěřinu přesně. A také díky ní získáváte informace o jednotlivých stanovištích. Online.
  • Nám, jakožto organizátorům pomáhá aplikace s přípravou závodu, komunikací, organizací servistýmu a také při odbavování na stanovištích. Nemyslete si, má mnoho funkcí, které vy jako závodníci nevidíte, ale servisákům neskutečně usnadňuje život. A také máme online informace o Vaší poloze, kdyby se cokoliv stalo, můžeme vás kontaktovat a výsledky se nám vyhodnocují v reálném čase bez možnosti překlepů a chyb.
  • A přes web by to nešlo. Jednak z důvodu, že aplikace využívá některé služby samotného systému Android a jednotlivých telefonů a druhak proto, že během závodu často není signál a tedy ani internetové připojení. Aplikace je na to připravena a zlává i offline fungování bez ztráty dat.

Je aplikace dostupná i pro iOS?

  • Ne, není. Je v našich silách tvořit aplikaci pouze pro 80 % uživatelů mobilů. Pokud chcete být ten, kdo aplikaci pro iOS vytvoří, napište nám!

Stačí nám jeden mobil pro obsluhu obou závodníků z dvojice?

  • Ano, stačí! Ale je lepší mít dva. Minimálně pro případ, že se jednomu z dvojice při závodu telefon vybije… Pokud však přesto chcete mít jen jeden telefon, je potřeba na něm být oba přihlášeni Google účty. V aplikaci je poté možno v sekci „Já v závodě“ v menu ukrytém pod třemi tečkami uživatele odhlásit a přihlásit druhého.

Mám mobil s Androidem, ale aplikaci v Google Play nevidím/nelze ji neinstalovat.

  • Bohužel ne všechny mobilní telefony splňují minimální softwarové a hardwarové požadavky pro hladký chod aplikace a všech jejích funkcionalit. Musíme držet krok s dobou a snažíme se aby aplikace byla funkční na co nejvíce mobilních přístrojích, ale může se přesto stát, že zejména starší přístroje aplikaci prostě nerozjedou.

Technická dokumentace

uvodni_strana.1572533358.txt.gz · Poslední úprava: 2019/10/31 15:49 autor: mikimikimikia