Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


support

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
support [2019/07/31 09:54]
mikimikimikia
support [2019/07/31 09:56] (aktuální)
mikimikimikia
Řádek 3: Řádek 3:
 Velmi rádi rozšíříme náš IT tým o nové členy se zájmem o vývoj kompletního digitálního zázemí závodu. Pokud Vás mobilní či počítačové technologie zajímají a máte alespoň minimální zkučenosti s programováním,​ grafikou či testováním,​ určitě Vás bereme! :) Velmi rádi rozšíříme náš IT tým o nové členy se zájmem o vývoj kompletního digitálního zázemí závodu. Pokud Vás mobilní či počítačové technologie zajímají a máte alespoň minimální zkučenosti s programováním,​ grafikou či testováním,​ určitě Vás bereme! :)
   - Pročtěte si technickou část této wiki. Pokud Vám to něco říká a lává Vás získat a rozšířit své znalosti v tomto odvětví, pokračujte k dalšímu kroku.   - Pročtěte si technickou část této wiki. Pokud Vám to něco říká a lává Vás získat a rozšířit své znalosti v tomto odvětví, pokračujte k dalšímu kroku.
 +  - Promyslete si, zda jste schopni věnovat vývoji dostatek času a přistupovat k němu poctivě a zodpovědně. A taky se smiřte s tím, že za to kromě dobrého pocitu, obdivu všech závodníků a cenných zkušensotí nic nedostanete :)
 +  - Kontaktujte nás na emailu či [[https://​www.facebook.com/​zavod.vrchu/​|Facebooku]] a dozvíte se další pdorobnosti.
  
support.txt · Poslední úprava: 2019/07/31 09:56 autor: mikimikimikia