Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


uvodni_strana

Vítejte!

Vítejte na oficiální Z3V wiki, kde naleznete především kompletní informaci o naší mobilní aplikaci.

Aplikaci stahujte na Google Play:

Alternativní odkaz na stažení APK souboru

Uživatelská příručka

Nejčastější dotazy

Proč musíme aplikaci používat? K čemu je dobrá? Proč nestačí web?

  • Aplikace je univerzální pomocník, který pomáhá a usnadňuje život všem. Vy, závodníci, v ní naleznete veškeré potřebné informace k závodu a můžete si přes ni spravovat svůj profil i závodnickou historii. Registrace do ročníku je díky aplikaci otázkou několika málo kliků. A během závodu zaznamenává Vaši polohu a veškerý průběh plnění stanovišť. Jednotně, spolehlivě, na vtěřinu přesně. A také díky ní získáváte informace o jednotlivých stanovištích. Online.
  • Nám, jakožto organizátorům pomáhá aplikace s přípravou závodu, komunikací, organizací servistýmu a také při odbavování na stanovištích. Nemyslete si, má mnoho funkcí, které vy jako závodníci nevidíte, ale servisákům neskutečně usnadňuje život. A také máme online informace o Vaší poloze, kdyby se cokoliv stalo, můžeme vás kontaktovat a výsledky se nám vyhodnocují v reálném čase bez možnosti překlepů a chyb.
  • A přes web by to nešlo. Jednak z důvodu, že aplikace využívá některé služby samotného systému Android a jednotlivých telefonů a druhak proto, že během závodu často není signál a tedy ani internetové připojení. Aplikace je na to připravena a zlává i offline fungování bez ztráty dat.

Je aplikace dostupná i pro iOS?

  • Ne, není. Je v našich silách tvořit aplikaci pouze pro 80 % uživatelů mobilů. Pokud chcete být ten, kdo aplikaci pro iOS vytvoří, napište nám!

Stačí nám jeden mobil pro obsluhu obou závodníků z dvojice?

  • Ano, stačí! Ale je lepší mít dva. Minimálně pro případ, že se jednomu z dvojice při závodu telefon vybije… Pokud však přesto chcete mít jen jeden telefon, je potřeba na něm být oba přihlášeni Google účty. V aplikaci je poté možno v sekci „Já v závodě“ v menu ukrytém pod třemi tečkami uživatele odhlásit a přihlásit druhého.

Mám mobil s Androidem, ale aplikaci v Google Play nevidím/nelze ji neinstalovat.

  • Bohužel ne všechny mobilní telefony splňují minimální softwarové a hardwarové požadavky pro hladký chod aplikace a všech jejích funkcionalit. Musíme držet krok s dobou a snažíme se aby aplikace byla funkční na co nejvíce mobilních přístrojích, ale může se přesto stát, že zejména starší přístroje aplikaci prostě nerozjedou.

Když dám skenovat, zobrazí se jen bílá obrazovka. Co s tím?

  • Aplikaci jste nepovolili používat fotoaparád. V nastavení systému u této aplikace povolte využití fotoaparádu a vše bude fungovat jak má :)

Technická dokumentace

Podmínky použití

Podmínky použití a další byrokratické nutnosti naleznete zde

uvodni_strana.txt · Poslední úprava: 2021/03/22 13:10 autor: mikimikimikia